Emploi de temps

  Monday
08:50
10:25
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Maria Petrovna

Group 1
Mathematics

(УЛK, room 302)

Teacher – Vitaly Ivanovich

10:40
12.15
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Maria Petrovna

12:30
14:05
 
13:15
14:50
Computer Science

(PK, room 225)

Teacher – Alexander Nikolaevich

14:20
15:55
 
15:00
16:35
Computer Science

(УЛК, room 201)

Teacher – Alexey Valerievich

  Tuesday
08:50
10:25
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

10:40
12.15
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

Group 2
Mathematics

(PK, room 225)

Teacher – Irina Eduardovna

12:30
14:05
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Elena Vasilyevna

13:15
14:50
 
14:20
15:55
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Elena Vasilyevna

15:00
16:35
 
  Wednesday
08:50
10:25
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

10:40
12.15
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

12:30
14:05
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Elena Vasilyevna

13:15
14:50
 
14:20
15:55
 
15:00
16:35
 
  Thursday
08:50
10:25
Mathematics

(Student hostel, room 16)

Teacher – Tamara Alexandrovna

10:40
12.15
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Elena Vasilyevna

12:30
14:05
Group 2
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Elena Vasilyevna

13:15
14:50
 
14:20
15:55
 
15:00
16:35
 
  Friday
08:50
10:25
Social Science

(ГК, room 317)

Teacher - Anastasia Alexandrovna

10:40
12.15
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

12:30
14:05
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

13:15
14:50
 
14:20
15:55
Group 1
Russian Language

(Student hostel, room 16)

Teacher – Anna Pavlovna

15:00
16:35
 
  Saturday
08:50
10:25
Physics

(УЛК, room 808)

Teacher – Alexander Vladimirovich

10:40
12.15
 
12:30
14:05
 
13:15
14:50
Physical training

(Sport building)

14:20
15:55
 
15:00
16:35
 
Student Business Incubator - 147 Krasnoarmeyskaya street (улица Красноармейская, 147)
Student hostel –9a, 19 Gvardeyskoi divizii (ул.19 Гвардейской дивизии, 9а)
ГК - 40 Lenina prospect (проспект Ленина, 40)
РК - 47 Vershinina street (улица Вершинина, 47)
ФЭТ - 74 Vershinina street (улица Вершинина, 74)
УЛК - 146 Krasnoarmeyskaya street (улица Красноармейская, 146)
Sport building - 47 Vershinina street (улица Вершинина, 47)